Strony

21 marca 2014

Bezsenność w S....

Witaj! 

Skończyły się zajęcia fotograficzne. Jak wspomniałam, ostatni dzień był podsumowaniem naszych prac i ich oceną. Tego bałam się z przyczyn może bardzo prozaicznych bo krytyka boli zawsze i każdego, nie ma odpornych. Ale wydarzyło się coś, co przewróciło moje odczucia do góry nogami! 

Otóż usłyszałam, że zrobiłam parę GENIALNYCH ujęć!!!  Tego się wcale nie spodziewałam! A  pomyśleć, że noc przed spotkaniem, spędziłam bezsennie wiercąc się w łóżku, nie mogąc z rozpaczy spać!
 Tak sama sobie wkręciłam, że jestem do niczego! Mój własny mózg podziałał jak mój najgorszy wróg! Nie rób tego sobie!  Nigdy! Wiem, że łatwo powiedzieć, ale trenować wiarę w siebie mimo wszystkiego złego wokół zawsze trzeba i należy, może wejdzie w końcu w krew?!

 Cóż, to już za mną, powinnam się już odprężyć, tymczasem jest czwarta rano a ja piszę! Co nie daje mi spać? Gdybym znała odpowiedź! Kiedy wczoraj obudziło mnie chrapanie mojego mężczyzny gdzieś około czwartej, pomyślałam, ok , będę miała dłuższy dzień urodzin więc poczekałam grzecznie leżąc sobie do szóstej, wstałam skoro świt i pracowałam zawzięcie do piętnastej! 

Nie planowałam żadnego przyjęcia, ale przedpołudniem wpadłam jednak na pomysł spędzenia miłego wieczoru ze znajomymi bo w końcu raz na rok ma się swój własny dzień w kalendarzu prawda?  A więc szybkie zakupy zrobiłam,  przygotowałam szybkie danie i imprezka gotowa! 
Zmęczenie dopadło mnie około jedenastej, pomyślałam, ale dziś pośpię! Nawet nie będę sprzątać, rano to zrobię, i co? Druga wybiła, ja obudzona, mąż chrapie, więc ze spania nici! Wstałam, posprzątałam, wypiłam herbatę, zrobiłam manicure, i piszę posta! Kobiety nie zrozumiesz! I basta! Może teraz się położę?

2 komentarze:

  1. Witaj szukając inspiracji do mej jednej trafiłam i do ciebie bardzo ładne race wykonujesz np. mebelki są świetne itp itd zapraszam do mnie zyczę miłej niedzieli Marii

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za odwiedziny! Jak pewnie zauważyłaś od niedawna tu jestem więc każdego gościa witam serdecznie i zapraszam częściej! :)

    OdpowiedzUsuń

Poświęcisz mi chwilkę i napiszesz coś od siebie? Blog bez komentarzy jest jak ciasto bez rodzynek :),też można zjeść ale czegoś brakuje! Dziękuję za Twój czas!