Strony

20 grudnia 2013

Wystawa


Wystawa

 
     Oj, dawno mnie nie było, wiem. Zbliżające się święta mają swoje rytuały i co by nie mówić, a to, że nie mam czasu, lub nie muszę teraz, wewnętrzny głos każe mi sprzątać każdy zakamarek domu. 

     To skutkuje tym, że padam na nos około 22iej i nie mam siły na pisanie, marzę tylko o łóżku i tyle. A tymczasem powinnam się pochwalić jak było na wystawie! 

Bardzo silnie przygotowywałam się do tego wydarzenia, zrobiłam dużo, żeby pokazać gamę tego, co mogę wykonać. No i opłaciło się, ponieważ moja ekspozycja przyciągała wzrok różnorodnością i kolorami.

 Rozdawałam wizytówki, i zbierałam zadowolone spojrzenia. Jednak najbardziej zaskoczył mnie fakt, że najwięcej „achów” miało lustro, które w wieczór przed, zdjęłam ze ściany i pomalowałam po swojemu.

 Z drugiej strony nie ma co się dziwić bo było ładne od zawsze, zawdzięcza to pięknej koronie, tak myślę. Ogólnie bardzo mi się podobało i wiem, że warto się pokazywać jeśli tylko jest taka okazja. 
                  
                     A tak wyglądało moje gospodarstwo.

           Zabrałam z sobą krzesło z kuchni, też mojej roboty.

Jeśli masz jakąś podpowiedź dla mnie, zostaw to proszę w komentarzu ok? Dzięki!

1 komentarz:

  1. cudne rzeczy robisz :-) rama jest piekna, prosta i pięknie przetarta, decu cudny!

    OdpowiedzUsuń

Poświęcisz mi chwilkę i napiszesz coś od siebie? Blog bez komentarzy jest jak ciasto bez rodzynek :),też można zjeść ale czegoś brakuje! Dziękuję za Twój czas!