Strony

14 lutego 2015

Tak, kobieta potrafi!
Witaj!

Mieszane uczucia, to mi towarzyszy w trakcie przemalowywania drzwi od sypialni. Dlaczego? Otóż, wystarczy zajrzeć do przed ostatniego posta i już wszystko jasne! Dopięłam swego, kobieta potrafi prawda? 
Wprawdzie nie użyłam żadnych zakazanych lub takich, których bym musiała się dziś wstydzić środków, ale go złamałam, ot co! I trochę źle mi z tym, bo niby dlaczego moje ma być na wierzchu? Tylko dlatego, że stare się znudziło, jest obiektywnie stare i wymaga odnowienia? Czy to wystarczający powód do 
„Wojny państwa Rose”? ( Kathleen Turner i Michael Douglas rok 1989).......Jasne! Oczywiście, że może to być powód, tak muszę myśleć, żeby nie odpuszczać tym razem dla tzw. świętego spokoju i móc wnieść świeżego ducha w stare mury a ściślej deski itp.!

I tak to właściwie prace powoli dobiegają końca, dopieszczam jeszcze pojedyncze kąty jeśli chodzi o sypialnię, teraz czekają mnie schody i czworo drzwi, no jedne już zaczęte :).A pomyśleć, że wszystkiemu winna ta oto półeczka wyszukana w sieci, która miała zawisnąć nad sypialnianą komódką, to przez nią musiałam przemalować ściany, później belki i tak dalej! 
Szelma jedna, omal nie rozbiła zgodnej rodziny! :) Dziś pokażę na prędce złapane detale a jak skończę  wszystko,  to lepiej się postaram w kwestii zdjęć .
To zdanie na wypadek, gdyby któreś z nas zapomniało na chwilę, co się naprawdę w życiu liczy! :)
Falbanka z juty ociepliła łóżko, o nią z resztą była pierwsza wojna! 
" - Co ty chcesz zrobić? Falbankę! Przecież się w nią zaplączę!!! "- koniec cytatu, rozumiesz teraz z jaką materią musiałam toczyć batalię?! :)
było


jest


Ściskam Cię mocno dziękując, że tu zajrzałaś!

8 komentarzy:

 1. Oj piękne metamorfozy , czasem warto stoczyć ostra batalie i uprzeć się przy swoim :) Wiem to a autopsji :) Buziaki kochana pa :) Pieknie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci za słowa wsparcia i otuchy! Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Śliczna i bardzo klimatyczna sypialnia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale pięknie! Moje kolorki :) Jeśli kiedyś cię odwiedzę, to chcę spać właśnie tam! ;D Chyba, że inne pokoiki masz tak samo piękne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, śliczna zapowiedź! :) Ale obiecuję, że będziesz miała wybór w kwestii pokoików! :) pozdrowionka!

   Usuń
 4. Było pięknie, jest REWELACYJNIE !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mnie cieszy co napisałaś, dziękuję!

   Usuń

Poświęcisz mi chwilkę i napiszesz coś od siebie? Blog bez komentarzy jest jak ciasto bez rodzynek :),też można zjeść ale czegoś brakuje! Dziękuję za Twój czas!