Strony

6 października 2014

Green door.Witaj!

Ha! Idź za ciosem! To hasło przyświecało mi, kiedy wybrałam właściwy odcień zieleni. Tak, kiedy już lody zostały przełamane i papiery rozwodowe powędrowały na dno szuflady, czyli mąż przegrał rozgrywkę w temacie kolorów w domu, przyszła kolej na drzwi wejściowe. 
Przy ostatnich porządkach  zauważyłam, że wymagają odnowienia bo coś jakby lakier się trochę zaczął buntować. No i co, dalej na jakiś mahoń czy klasyczny brąz czy może trochę szaleństwa tej jesieni? Oczywiście wybrałam to drugie i voila! Mamy zielone drzwi! 

A było tak...Zaletą tej pracy było to,że w jeden dzień skończyłam bo malowałam je tylko od zewnątrz. Ciekawa jestem ile zielonych drzwi jest w moim mieście? Teraz możesz do mnie łatwo trafić! :) I kiedy już wybrałam kolor, to znalazłam bratnie dusze, o takie.

 I jeszcze przypomnę znany kawałek  „Green door” pana Shakin’a  S. Pasuje jak nie wiem co! Pozdrowionka! Dziękuję za odwiedziny i miło mi będzie niezmiernie gdy zostawisz ślad po sobie pisząc parę słów.

13 komentarzy:

 1. Twoje drzwi bardzo mi się podobają, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się! Dziękuję za odwiedziny! Pozdrowionka!

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Cieszę się, że się jeszcze komuś spodobały! :)

   Usuń
 3. Zawsze marzyłam o drzwiach w kolorze zgniłej zieleni...Twoje są cudne i takie stylowe, inne nie mogłyby być...
  Buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Marzenia są do spełniania! :)

   Usuń
 4. Zielone drzwi wyglądają oryginalnie i bardzo zachęcają do wejścia - gratuluję decyzji i wykonania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne i odważne, bardzo mi się podobają!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci Aniu i za opinię i za odwiedziny!

   Usuń
 6. Drzwi fantastyczne, sama marzę o czerwonych lub niebieskich, Twoje zielone wszystko zmieniają, jeśli chodzi o pierwsze wrażenie Twojego domu :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Poświęcisz mi chwilkę i napiszesz coś od siebie? Blog bez komentarzy jest jak ciasto bez rodzynek :),też można zjeść ale czegoś brakuje! Dziękuję za Twój czas!