Strony

25 stycznia 2015

Miłość bywa trudna...
Witaj!

Cóż, pokpiłam sprawę! Gdybym poszła za ciosem, miałabym już wszystko pod kontrolą i każdy pokoik taki, jak chcę. Tymczasem po chwilowej zgodzie, pogodzeniu się z nieuchronnym i przyzwoleniu na wszystko znowu mam szlaban na zmiany! Zwariować można słowo daję!!! A było już prawie pięknie! 
I dlaczego moje nieszczęsne kolana nie pozwoliły mi ogarnąć wszystkiego od razu? I jak ta ostatnia naiwna dałam się zwieść jakimś wzniosłym przemyśleniom! Chociaż przyznam, że brzmiały wiarygodnie i były w ten czas szczere, przecież znamy się parę lat więc poznałabym fałsz. „Już był w ogródku, już witał się z gąską”, mam już wybrane kolory na ściany w sypialni, pomysł na obicie ławeczki, fotelika , próbę wieszania baldachimu nad łóżkiem i co? Kompletny brak zrozumienia i taka wrogość, że odechciało mi się! Powoli myślę, czy nie lepiej zamieszkać z kobietą, byłoby może dużo prościej, przecież byśmy się dogadały. Co robić? Poddać się, czy może połowę, moją połowę sypialni zrobić po mojemu a jego zostawić po staremu? Robić swoje i niech się zżyma? Rozwód? 

Tymczasem przyszła zima, śnieg leży i nawet podmarza nocą. Z tej rozpaczy wyszłam odetchnąć do ogrodu i takie tego efekty.

6 komentarzy:

 1. Absolutnie nie przecież on też ma swój gust i potrzeby może by tak rozmiękczyć Twoje pomysły, ale koniecznie dojść do zgody. Z kobietami tez bywa różnie. Ozdóbki ogrodowe śliczne a taki rower mi się też marzy. Przeuroczo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och jaka Ty mądra kobieta jesteś! :) Dziękuję za wsparcie!

   Usuń
 2. Piękne zdjęcia zimowe:) A w związkach tak jest że komunikacja i kompromis jest bardzo ważny jednak czasem trudno do tego dojść. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za dobre słowo i cieszę się, że zdjęcia przypadły Ci do gustu, pozdrawiam!

   Usuń
 3. Bądź jak wodna chińska tortura,kap mu na głowę powoli, w końcu tego nie wytrzyma i ci pozwoli działać dalej ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz, że może to zadziałało najlepiej?! Dziękuję za wsparcie, odwiedziny i podpowiedzi! Pozdrowionka!

   Usuń

Poświęcisz mi chwilkę i napiszesz coś od siebie? Blog bez komentarzy jest jak ciasto bez rodzynek :),też można zjeść ale czegoś brakuje! Dziękuję za Twój czas!